Dočasná nefunkčnost stránek

Omlouváme se za občasné výpadky stránek, přecházíme na nový systém a do plného spuštění nových stránek může docházet k občasným výpadkům, děkujeme za pochopení.

Ubytování U Černého čápa Jindřichodradecko

Ubytování u Jindřichova Hradce

Rodinný penzion u Černého čápa nabízí svým návštěvníkům pobyt v oblíbené oblasti Jindřichohradecko. Ubytování nabízíme ve stylovém penzionu, který je vhodným místem pro Vaši dovolenou v soukromí.

Ubytování v moderních pokojích a apartmánech

- 6 dvoulůžkových pokojů - 1 jednolůžkový pokoj - 1 double pokoj (dva pokoje oddělené chodbičkou se společnou koupelnou) - 1 apartmán mezaninového typu (obývací pokoj se 3 mi přistýlkami, v patře ložnice a jedna přistýlka) Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním WC a sprchovým koutem. (Chatka má navíc vlastní saunu). Dále pokoje nabízí telefon, televize se satelitním příjmem a možnost připojení k internetu. Jindřichohradecko je místem, kde si užije celá Vaše rodina. Detailněji si můžete prohlédnout pokoje zde.

Číslo pokoje Typ ubytování Pevná lůžka * Přistýlka Lůžek celkem
Pevné lůžko Rozkládací křeslo
1 pokoj dvoulůžkový - 1 3
2 pokoj dvě samostatná lůžka - 1 3
3 mezonet dvoulůžkový - 4 6
4 apartmán dvoulůžkový 2 1 5
5 pokoj jednolůžkový - 1 2
6 pokoj dvoulůžkový - 1 3
7 pokoj dvoulůžkový - 1 3
8 pokoj dvoulůžkový - 1 3
9 pokoj dvoulůžkový - - 2
chatka chatka 3 palandy - - 3

 

Služby pro ubytované hosty

Pro dospělé nabízíme hřiště na plážový volejbal, venkovní stolní tenis a jen pro ubytované hosty relaxaci v sauně a vířivé vaně.

Prodloužené a víkendové pobyty Jindřichohradecko

Penzion U Černého čápa nabízí celoroční ubytování. Jindřichův Hradec a jeho okolí je ideálním místem pro oblíbené víkendové pobyty.

Atraktivní ubytování jižní Čechy

Vzhledem ke své poloze je penzion U Černého čápa ideálním místem pro pořádání výletů. Nedaleko se nachází lázeňské město Třeboň i historické město Jindřichův Hradec. Ubytování a pobyt si u nás zajisté užijete.