Dočasná nefunkčnost stránek

Omlouváme se za občasné výpadky stránek, přecházíme na nový systém a do plného spuštění nových stránek může docházet k občasným výpadkům, děkujeme za pochopení.

Upozornění: v době letních prázdnin vaříme pouze pro ubytované. Děkujeme za pochopení.

Třeboňsko

 

Penzion TřeboňskoPenzion u Černého čápa nabízí ubytování v soukromí nedaleko historického města Jindřichův Hradec a lázeňského města Třeboň v nádherné krajině CHKO Třeboňsko.

Ubytování v soukromí Třeboňsko

Penzion U Černého čápa můžete navštívit celoročně. Naše nabídka ubytování zahrnuje týdenní pobyty i velice oblíbené víkendové a prodloužené pobyty.

Třeboň a Třeboňsko

Penzion U Černého čápa se nachází nedaleko oblíbeného lázeňského města Třeboň, které uchvátí návštěvníky se zájmem o historii, rybářství i tradiční akce města Třeboň. Naučné stezky lze absolvovat pěšky či na kole. Stezky seznámí návštěvníky se zajímavostmi v CHKO Třeboňsko.

Penzion U Černého čápa je ideálním výchozím místem pro konání cykloturistických výletů. Kolem penzionu vede cyklostezka do centra města Jindřichův Hradec. Pokud se vydáte na opačnou stranu, provede Vás cyklostezka CHKO Třeboňsko přes Stáž nad Nežárkou až do města Třeboň.

Jindřichův Hradec

Historické město Jindřichův Hradec se pyšní rozsáhlým hradem a zámkem a historickou částí města. Neodmyslitelnou součástí návštěvy je známá Jindřichohradecká úzkokolejka. Jízda stoletým historickým parním vlakem po krajině České Kanady osloví děti i dospělé.

Dovolená Třeboňsko

Ubytování v penzionu U Černého čápa je určeno pro rodiny s dětmi, sportovce i seniory. Každého okouzlí zdejší krajina a přírodní skvosty CHKO Třeboňsko.

Ubytování v penzionu si oblíbí i Vaše děti. Venkovní dětské hřiště a dětský koutek jsou neodmyslitelnou součástí penzionu. Můžete také využít možnosti houbaření, projížďce na loďce či rybaření na řece Nežárce.

 

CHKO Třeboňsko

  • Ubytování nabízí ideální výchozí místo pro pořádání výletů
  • Nejvyhledávanější turistická oblast jižních Čech
  • CHKO Třeboňsko, přírodní park Česká Kanada a Jindřichohradecko si zajisté oblíbíte

Penzion Třeboňsko

  • Ubytování na klidném místě Vám zaručí nerušenou a klidnou dovolenou
  • Penzion s vlastní dobovou restaurací a dětským koutkem
  • Jedinečná možnost zahlédnutí Černého čápa, který každoročně penzion navštěvuje